Lastar Hendingar

« Alle Hendingar

  • Denne hending er over.

Regional planleggingsdag for ungdomsskulane: Eksamensverkstad

4. november, kl. 10:00 - 15:00

570Kr

Me ynskjer alle tilsette ved ungdomsskulane i Sogn velkomne til eksamensverkstad!

 

Tidspunkt: Fredag 4.november kl 10-15. Registrering frå kl 9.30.

Stad: Quality Hotel Sogndal (Fjordsalen)

 

Her kan du lese programmet og meir informasjon om førebuing til nettverkssamlinga: Eksamensverkstad for ungdomsskulane i Sogn 04.11.2022

Her finn du vedlegget: Rutine for gjennomføring av munnleg og munnleg-praktisk eksamen i Sogn – 28.10.2022

 

Det vert servert varm lunsj (dagens 1-rettar) kl 12.

Pris  for dagpakke:  Kr. 570,- per person som vert fakturert samla til kommunen i etterkant. Prisen inkluderer lunsj, kaffi/te og pausemat ( kake, frukt, softis og popkorn).

 

Ansvarleg for samlinga:

Helge Resaland, rådgjevar Sogndal kommune, Helge.Resaland@sogndal.kommune.no

Ingrid Steine Bortne, programleiar System for styrka læring, Ingrid.Steine.Bortne@sogndal.kommune.no Mobil: 48 25 03 06

 

Bindande påmeldingsfrist: 20.oktober 2022 kl 23.00. Hugs å legge inn evt. allergiar under «andre opplysningar» i påmeldinga.

Regional planleggingsdag for ungdomsskulane: Eksamensverkstad

Detaljar:

Dato
4. november
Tid:
10:00 - 15:00
Billettpris:
570Kr

Arrangør

Sogn regionråd

Lokale

Quality Hotel Sogndal
Gravensteinsgata 5
Sogndal, 6856
+ Google-kart

Påmelde deltakarar

Kommune/organisasjonNamn
Aurland kommuneBritt Kari Kalhagen
Aurland kommuneGro Natvik Henriksen
Aurland kommuneHarald Winjum
Aurland kommuneHeidi Brandshaug
Aurland kommuneKjersti Aarethun
Aurland kommuneOlav Terum
Aurland kommuneSiri H. Hande
Aurland kommuneTerje Horvei
BrevikMarianne
EideØrjan
Farnes skuleHeidi Svori
GjeitnesRandi Gjeitnes
HolmTerje
KleivenChristian
KvåleSigrunn
Leikanger UngdomsskuleRune Vatnamot Åberge
LusterGeir Inge Fossøy
LusterKnut Hauge
LusterMirjam Tverberg
LusterMona Elin Solstad Vik
LusterReidun
Luster KommuneHåvard kastet
Luster kommuneAgnese Bremere
Luster kommuneEva Cathrine H. Loen
Luster kommuneGøril Urdahl
Luster kommuneSesilie Leikanger
Luster kommuneStine
Luster kommuneTonje Været
Luster ungdomsskuleIna Berteig
LærdalBård Grindheim
LærdalEva Hage Solstad
LærdalMålfrid Aspeseter
Lærdal KommuneHåkon Botnen
Lærdal kommuneGunn Beate Sjøthun
Lærdal kommuneØystein Lindesteg Rinde
MoenMarianne Haug Moen
NytunAnne Berit
Orrestad ChristiansenKari
RørvikSindre Rørvik
Sagatun skule,Balestrand,SogndalGunn Beate Thue
SandenHåvard
SelmerKristin
Sogn regionrådIngrid Steine Bortne
SogndalAmanda Ommedal
SogndalAndrea Nesse Walla
SogndalBeate Seielstad
SogndalDaniel Pedersen Høyland
SogndalEndre Navarsete
SogndalErna Gjerde
SogndalFrode Navarsete
SogndalGudrun
SogndalHelge Ness
SogndalHilde Yrstad Vøllo
SogndalIngrid Tveito
SogndalIvar Erlend Waatevik
SogndalJens-Emil Kjær
SogndalJohannes Grundt Jondahl
SogndalJonas Fimreite
SogndalLinda Grøtt
SogndalLinda Hildenes
SogndalLiv Ese
SogndalMadeleine Henriksson
SogndalMagnus Johan Krokeide Heffernan
SogndalMaria Mjønes
SogndalRagnhild Myhre
SogndalRino Skar
SogndalStine Johansen
SogndalTord Aannerød
SogndalÅse
Sogndal KommuneHilde Holm
Sogndal Kommune/ Kaupanger skuleAndrea Dalatun
Sogndal kommuneEirik Hellebust Menes
Sogndal kommuneElin Yttrehus
Sogndal kommuneHanne Christin Havnen Ness
Sogndal kommuneHelga Hove
Sogndal kommuneHelge Resaland
Sogndal kommuneKjetil Sønnesyn
Sogndal kommuneLaila Irene Hagen
Sogndal kommuneLars Foxen Jørgensen
Sogndal kommuneLeif Kvamme Lysne
Sogndal kommuneLinda Strand
Sogndal kommuneManuela Witt
Sogndal kommuneMari Liseth Fimreite
Sogndal kommuneMari Standal
Sogndal kommuneMorten Timberlid
Sogndal kommuneReidun Bøyum Foss
Sogndal kommuneRuna Buene
Sogndal kommuneTurid Rauboti
Sogndal kommune, Kaupanger skuleMarion Løvik Hauståker
Sogndal kommune, Kvåle skuleBianca Helene
Sogndal kommune, Kvåle skuleRune Loven
Sogndal kommune, Kvåle skuleSilje Husum
Sogndal kommune/ Kaupanger skuleElisabeth Aspeseter
Sogndal kommune/Kaupanger skuleBjarte Breilid
Sogndal kommune/Kaupanger skuleFrank Nymark
Sogndal kommune/Kaupanger skuleMarit Solberg
Sogndal kommune/Sagatun skuleKjartan Dregelid
Sogndal/Kaupanger skuleArild Førde
Sogndalkommune/Sagatun skuleGerd Ese
SolbakkenAndrea
VanbergAnnike
VikBritt Irene Hove
VikInger-Kari Langeteig
Vik kommuneAnette Sviggum
Vik kommuneElisabeth Fjellanger Fosse
Vik kommuneGjertrud Samland
Vik kommuneHeidi Karoline Finne
Vik kommuneInger-C. Førrisdahl
Vik kommuneIrene helleland
Vik kommuneMona Øksdal
Vik kommuneSiri Finne Grønsberg
Vik kommuneVigdis Dvergedal Sætre
Vik kommune/Flatbygdi skuleSvein Erik Saglien
ÅrdalAnna Bergerud
ÅrdalAnne Ølnes Hestetun
ÅrdalBrede Stedje Ylvisåker
ÅrdalKristin Eldegard
ÅrdalNina Dahl
Årdal KommuneLillian Stedje
Årdal Kommune, Farnes skuleKurt Jevnaker
Årdal kommuneBeata Stolarz
Årdal kommuneDag Rune Stedje
Årdal kommuneElena Zerbst
Årdal kommuneIrene Natvik
Årdal kommuneLasse Heggheim
Årdal kommuneMay-Ruth Walaker
Årdal kommuneNanna Kroll Mardani
Årdal kommuneRandi Brekke
Årdal kommuneRigmor Skrede
Årdal kommuneSilje Tråi
Årdal, Farnes skuleAnette Svori

Påmeldte deltakarar

Elisabeth Aspeseter Sogndal kommune/ Kaupanger skule Elisabeth Fjellanger Fosse Vik kommune Helga Hove Sogndal kommune Kari Orrestad Christiansen Reidun Bøyum Foss Sogndal kommune Mona Øksdal Vik kommune Turid Rauboti Sogndal kommune May-Ruth Walaker Årdal kommune Britt Kari Kalhagen Aurland kommune Gro Natvik Henriksen Aurland kommune Terje Horvei Aurland kommune Siri H. Hande Aurland kommune Andrea Dalatun Sogndal Kommune/ Kaupanger skule Håvard kastet Luster Kommune Anette Svori Årdal, Farnes skule Brede Stedje Ylvisåker Årdal Randi Brekke Årdal kommune Mona Elin Solstad Vik Luster Liv Ese Sogndal Elena Zerbst Årdal kommune Gunn Beate Sjøthun Lærdal kommune Gerd Ese Sogndalkommune/Sagatun skule Anne Ølnes Hestetun Årdal Kristin Selmer Rigmor Skrede Årdal kommune Ivar Erlend Waatevik Sogndal Andrea Solbakken Frode Navarsete Sogndal Ørjan Eide Rino Skar Sogndal Mari Standal Sogndal kommune Elin Yttrehus Sogndal kommune Leif Kvamme Lysne Sogndal kommune Ina Berteig Luster ungdomsskule Ragnhild Myhre Sogndal Frank Nymark Sogndal kommune/Kaupanger skule Bjarte Breilid Sogndal kommune/Kaupanger skule Mirjam Tverberg Luster Stine Luster kommune Åse Sogndal Anne Berit Nytun Reidun Luster Håvard Sanden Hanne Christin Havnen Ness Sogndal kommune Målfrid Aspeseter Lærdal Anette Sviggum Vik kommune Eva Hage Solstad Lærdal Britt Irene Hove Vik Inger-C. Førrisdahl Vik kommune Svein Erik Saglien Vik kommune/Flatbygdi skule Terje Holm Sesilie Leikanger Luster kommune Lasse Heggheim Årdal kommune Beata Stolarz Årdal kommune Dag Rune Stedje Årdal kommune Helge Resaland Sogndal kommune Jens-Emil Kjær Sogndal Maria Mjønes Sogndal Magnus Johan Krokeide Heffernan Sogndal Stine Johansen Sogndal Madeleine Henriksson Sogndal Christian Kleiven Rune Vatnamot Åberge Leikanger Ungdomsskule Johannes Grundt Jondahl Sogndal Marianne Brevik Ingrid Steine Bortne Sogn regionråd
Heidi Karoline Finne Vik kommune Kjetil Sønnesyn Sogndal kommune Hilde Holm Sogndal Kommune Manuela Witt Sogndal kommune Beate Seielstad Sogndal Kurt Jevnaker Årdal Kommune, Farnes skule Marianne Haug Moen Moen Arild Førde Sogndal/Kaupanger skule Kjersti Aarethun Aurland kommune Heidi Brandshaug Aurland kommune Olav Terum Aurland kommune Harald Winjum Aurland kommune Gøril Urdahl Luster kommune Anna Bergerud Årdal Bård Grindheim Lærdal Mari Liseth Fimreite Sogndal kommune Bianca Helene Sogndal kommune, Kvåle skule Nina Dahl Årdal Nanna Kroll Mardani Årdal kommune Gunn Beate Thue Sagatun skule,Balestrand,Sogndal Gudrun Sogndal Heidi Svori Farnes skule Erna Gjerde Sogndal Marit Solberg Sogndal kommune/Kaupanger skule Kristin Eldegard Årdal Lars Foxen Jørgensen Sogndal kommune Kjartan Dregelid Sogndal kommune/Sagatun skule Hilde Yrstad Vøllo Sogndal Rune Loven Sogndal kommune, Kvåle skule Marion Løvik Hauståker Sogndal kommune, Kaupanger skule Linda Hildenes Sogndal Geir Inge Fossøy Luster Ingrid Tveito Sogndal Morten Timberlid Sogndal kommune Endre Navarsete Sogndal Eirik Hellebust Menes Sogndal kommune Runa Buene Sogndal kommune Tonje Været Luster kommune Silje Husum Sogndal kommune, Kvåle skule Randi Gjeitnes Gjeitnes Knut Hauge Luster Sindre Rørvik Rørvik Agnese Bremere Luster kommune Håkon Botnen Lærdal Kommune Øystein Lindesteg Rinde Lærdal kommune Vigdis Dvergedal Sætre Vik kommune Linda Strand Sogndal kommune Irene helleland Vik kommune Inger-Kari Langeteig Vik Siri Finne Grønsberg Vik kommune Eva Cathrine H. Loen Luster kommune Irene Natvik Årdal kommune Silje Tråi Årdal kommune Gjertrud Samland Vik kommune Lillian Stedje Årdal Kommune Tord Aannerød Sogndal Annike Vanberg Amanda Ommedal Sogndal Andrea Nesse Walla Sogndal Jonas Fimreite Sogndal Laila Irene Hagen Sogndal kommune Helge Ness Sogndal Daniel Pedersen Høyland Sogndal Sigrunn Kvåle Linda Grøtt Sogndal

Påmeldinga er avslutta