Lastar Hendingar

« Alle Hendingar

  • Denne hending er over.

Fagnettverk matematikk for ungdomssteget og VGS

15. november, kl. 09:00 - 14:30

Gratis

Me ynskjer velkommen til fagnettverk for matematikklærarar ved ungdomssteget og vidaregåande skule.

 

Samlinga vert på Kvåle skule i Sogndal

Det vert servering av lunsj. Ved allergi, legg dette inn under merknadsfeltet i påmeldinga.

 

Sjå program som pdf-fil her: Program fagnettverk matematikk ungdomssteget og VGS 15.11.2022

 

Program:

 

09.00- 11.00 :

Velkommen!

Eksamen 2023. Kor er me og kva er utfordringane? v/ matematikklærarar Sogndal kommune

 

11.00- 12.00 :                 

Korleis jobba saman for eit velfungerande 8-13- løp i matematikkfaget for elevane i regionen v/ Ann Kristin Sperle, Sogndal vgs

 

12.00- 13.00 :

Lunsj (de slepp matpakke 😊)

 

13.00- 14.25 :

Erfaringar med metodikken «Building Thinking Classrooms» i matematikk v/ Frode Haara og Lene Hayden Taraldsen, HVL

 

14.25- 14.30 :

Evaluering av dagen. Bruk QR-koden som du finn i programmet (pdf)

 

 

Ansvarleg for samlinga:

Kjetil Sønnesyn, rektor Kvåle skule Kjetil.Sonnesyn@sogndal.kommune.no  Tlf: 90 55 98 16

 

 

Påmeldingsfrist: Tysdag 8.november kl 23.30

 

 

Velkommen!

 

 

 

Beste helsing frå

 

Kjetil Sønnesyn                                                          Ingrid Steine Bortne

Ansvarleg for samlinga                                            Programleiar barnehage- og skuleutvikling

 

Fagnettverk matematikk for ungdomssteget og VGS

Detaljar:

Dato
15. november
Tid:
09:00 - 14:30
Billettpris:
Gratis

Arrangør

Sogn regionråd

Lokale

Kvåle skule
Lunnamyri 14
Sogndal, 6856 Norway
+ Google-kart

Påmelde deltakarar

Kommune/organisasjonNamn
Aurland/ Aurland barne- og ungdomsskuleGro Natvik Henriksen
Aurland/ Aurland barne- og ungdomsskuleHarald Winjum
Aurland/ Aurland barne- og ungdomsskuleSiri Hillestad Hande
Luster/ Hafslo barne- og ungdomsskuleBjørn Arild Grindhaug
Luster/ Hafslo barne- og ungdomsskuleChristina Fuhr
Luster/ Luster ungdomsskuleJohanne Grov
Luster/ Luster ungdomsskuleRandi Vikhagen Gjeitnes
Lærdal/ Lærdalsøyri skuleBård Grindheim
Lærdal/ Lærdalsøyri skuleMarianne Blaaflat Brevik
Sogndal/ Kaupanger skuleBjarte Breilid
Sogndal/ Kvåle skuleEndre Asperanden Navarsete
Sogndal/ Kvåle skuleMari Fimreite
Sogndal/ Kvåle skuleReidun Foss
Sogndal/ Kvåle skuleRune Loven
Sogndal/ Kvåle skuleSindre Rørvik
Sogndal/ Leikanger ungdomsskuleHelge Ness
Sogndal/ Leikanger ungdomsskuleJonas Fimreite
Sogndal/ Sogndal opplæringssenterVeline Torsvik Nyborg
Vik/ Feios skuleAnette Sviggum
Vik/ Flatbygdi skuleIrene Helleland
Vik/ Flatbygdi skuleJohn Ole Vange
Årdal/ Tangen skuleBeata Stolarz
Årdal/ Tangen skuleIrene Natvik
Årdal/ Tangen skuleNina Dahl

Påmeldte deltakarar

Rune Loven Sogndal/ Kvåle skule Mari Fimreite Sogndal/ Kvåle skule Reidun Foss Sogndal/ Kvåle skule Bård Grindheim Lærdal/ Lærdalsøyri skule Irene Natvik Årdal/ Tangen skule Nina Dahl Årdal/ Tangen skule Christina Fuhr Luster/ Hafslo barne- og ungdomsskule Anette Sviggum Vik/ Feios skule Helge Ness Sogndal/ Leikanger ungdomsskule Harald Winjum Aurland/ Aurland barne- og ungdomsskule Bjørn Arild Grindhaug Luster/ Hafslo barne- og ungdomsskule Johanne Grov Luster/ Luster ungdomsskule
Sindre Rørvik Sogndal/ Kvåle skule Endre Asperanden Navarsete Sogndal/ Kvåle skule Marianne Blaaflat Brevik Lærdal/ Lærdalsøyri skule Gro Natvik Henriksen Aurland/ Aurland barne- og ungdomsskule Beata Stolarz Årdal/ Tangen skule Bjarte Breilid Sogndal/ Kaupanger skule Siri Hillestad Hande Aurland/ Aurland barne- og ungdomsskule John Ole Vange Vik/ Flatbygdi skule Jonas Fimreite Sogndal/ Leikanger ungdomsskule Irene Helleland Vik/ Flatbygdi skule Randi Vikhagen Gjeitnes Luster/ Luster ungdomsskule Veline Torsvik Nyborg Sogndal/ Sogndal opplæringssenter

Påmeldinga er avslutta