Lastar Hendingar

« Alle Hendingar

  • Denne hending er over.

Regional planleggingsdag for SFO-tilsette

03/11/2023, kl. 09:30 - 14:30

620Kr

Velkommen til regional samling for alle SFO-tilsette ved Quality Hotel Sogndal fredag 3.november kl 9.30-14.30.

 

Deltaljert program finn du her: Program for fagnettverk SFO 03.11.2023

Registering frå kl 09.00, oppstart kl 09.30

Påmeldingsfrist: 25.oktober kl 23 (skriv evt. allergiar i merknadsfeltet)

 

Kjartan Eide blir med oss fram til lunsj:

  • Kjartan presenterer «Kjetil og Kjartans tips mot mobbing»

Kjartan presenterer «Kjetil og Kjartans tips mot mobbing». Kjartan blander humor og alvor når han formidler personlige opplevelser, interaktiv quiz om mobbing samt nyttige tips og informasjon om mobbing. Foredraget er basert på samarbeidet med blant annet Olweusprogrammet mot mobbing, Utdanningsdirektoratet, Kunnskapsdepartementet og tidligere Barne- og Likestillingsdepartementet. 

  • Ein inkluderande SFO

Kjartan Eide har startet og driver Trivselsleder, Skandinavias største program for aktivitet og inkludering i skolen. Programmet har 1400 medlemsskoler i Norge, Sverige og på Island, og bare i Norge deltar nærmere 1000 skoler, hvorav flere av dem også benytter konseptet i SFO og AKS. Kjartan Eide har hatt flere humorprogram på norsk TV og holdt foredrag om mobbing for over 400.000 elever og 40.000 lærere siden begynnelsen av 2000-tallet. Kjartan vil i sitt foredrag ha fokus hvordan bygge vennskap gjennom inkluderende lek. Et foredrag med praktiske eksempler fra SFO i Norge.

 

Etter lunsj vert det gruppearbeid. Tema: Del 5 i «Trygt og godt miljø» i Udir sin kompetansepakke for SFO.

 

Velkommen!

Regional planleggingsdag for SFO-tilsette

Detaljar:

Dato
03/11/2023
Tid:
09:30 - 14:30
Billettpris:
620Kr

Arrangør

Sogn regionråd

Lokale

Quality Hotel Sogndal
Gravensteinsgata 5
Sogndal, 6856
+ Google-kart

Påmelde deltakarar

Kommune/organisasjonNamn
Luster KommuneGry Anita Sviggum
Luster kommuneAnders Løvlid
Luster kommuneBerit Kristin Lad
Luster kommuneElin Anette Hillestad
Luster kommuneElin-Nina Fossheim
Luster kommuneGunn Bente Fristad
Luster kommuneHans Frederik Bjarkøy
Luster kommuneHeidrun F Skjeldestad
Luster kommuneHelina Lundestad
Luster kommuneHilde Joranger
Luster kommuneIngrid Ødegård Bremer
Luster kommuneKaia Lomheim
Luster kommuneLene Madsen
Luster kommuneLiudmyla Lynok
Luster kommuneMahmoud Mohamad Alkadi
Luster kommuneMalene Ullebø Svartefoss
Luster kommuneMartine Skjerven
Luster kommuneOddbjørn Holmøy
Luster kommuneVigdis Marita Havellen Hatlevoll
Lærdal kommuneAnja Ulviksbakken
Lærdal kommuneAnne Slogvik Voll
Lærdal kommuneJeanette Voll Voldum
Lærdal kommuneMalin Berge Solheim
Lærdal kommuneMaud Hunderi
Lærdal kommuneMonica Sæternes
Lærdal kommuneRita Aarethun Mo
Lærdal kommuneTone Rye Eri
Sogndal kommuneAase Menes
Sogndal kommuneAndrea Langeteig
Sogndal kommuneBenedikte Thue Olsen
Sogndal kommuneBente Moldestad
Sogndal kommuneBerit Fredheim
Sogndal kommuneBård-Arbe Vatnan
Sogndal kommuneChristoffer Skjæret
Sogndal kommuneEirin Kormeset
Sogndal kommuneElisabeth Solhaug
Sogndal kommuneGrete Teigen Ertesvåg
Sogndal kommuneGunn Margrete Viken
Sogndal kommuneGøril Flugheim Neset
Sogndal kommuneHege Røysum
Sogndal kommuneHilde Nina Osen
Sogndal kommuneHåvard Tofte
Sogndal kommuneIngrid Ask
Sogndal kommuneIngrid Johansen
Sogndal kommuneIvar Husum
Sogndal kommuneJohanne Tonheim Holen
Sogndal kommuneJust Lundberg
Sogndal kommuneJørund Bøthun Skartun
Sogndal kommuneKatarina Mardal
Sogndal kommuneKatrine Bolseth
Sogndal kommuneKirsten Ertresvaag
Sogndal kommuneKristin Hofslundsengen
Sogndal kommuneKristina Flugeim
Sogndal kommuneLaura Sommerfeldt
Sogndal kommuneLidamie Nesse
Sogndal kommuneLinn Bøyum
Sogndal kommuneMagnus Otterdal
Sogndal kommuneMalene Haukøy
Sogndal kommuneMaria Elise Berg
Sogndal kommuneMaria Susanna Salte
Sogndal kommuneMarte Kviberg
Sogndal kommuneMichael Tesfazghi Ghebreagzabher
Sogndal kommuneMonica Slinde Solberg
Sogndal kommuneRannveig Husum
Sogndal kommuneRita Steig
Sogndal kommuneSigrun Brosvik
Sogndal kommuneSiri Randen
Sogndal kommuneSondre Gjesdal
Sogndal kommuneTarek
Sogndal kommuneTina Hauglum
Sogndal kommuneTrude Farnes
Sogndal kommuneUlaiporn
Sogndal kommuneVivian Sætre
Sogndal kommuneYvonne Nshimirimana
Sogndal komnunePaulina Parulis
Vik kommuneIngunn Aafedt Liljedahl
Vik kommuneKari Sletten Samland
Vik kommuneStig Sætre
Vik kommuneTone G Vange
Vik kommuneTurid Johanne Grindedal

Påmeldte deltakarar

Hans Frederik Bjarkøy Luster kommune Ingrid Johansen Sogndal kommune Magnus Otterdal Sogndal kommune Just Lundberg Sogndal kommune Ulaiporn Sogndal kommune Benedikte Thue Olsen Sogndal kommune Trude Farnes Sogndal kommune Kristina Flugeim Sogndal kommune Mahmoud Mohamad Alkadi Luster kommune Paulina Parulis Sogndal komnune Kristin Hofslundsengen Sogndal kommune Helina Lundestad Luster kommune Yvonne Nshimirimana Sogndal kommune Laura Sommerfeldt Sogndal kommune Malin Berge Solheim Lærdal kommune Anne Slogvik Voll Lærdal kommune Hilde Joranger Luster kommune Elin Anette Hillestad Luster kommune Oddbjørn Holmøy Luster kommune Liudmyla Lynok Luster kommune Maud Hunderi Lærdal kommune Rita Aarethun Mo Lærdal kommune Jørund Bøthun Skartun Sogndal kommune Malene Haukøy Sogndal kommune Gunn Margrete Viken Sogndal kommune Hilde Nina Osen Sogndal kommune Gry Anita Sviggum Luster Kommune Marte Kviberg Sogndal kommune Andrea Langeteig Sogndal kommune Maria Susanna Salte Sogndal kommune Aase Menes Sogndal kommune Lene Madsen Luster kommune Håvard Tofte Sogndal kommune Kirsten Ertresvaag Sogndal kommune Anders Løvlid Luster kommune Ingrid Ødegård Bremer Luster kommune Rita Steig Sogndal kommune Christoffer Skjæret Sogndal kommune Katrine Bolseth Sogndal kommune Ingunn Aafedt Liljedahl Vik kommune
Vigdis Marita Havellen Hatlevoll Luster kommune Bård-Arbe Vatnan Sogndal kommune Sigrun Brosvik Sogndal kommune Maria Elise Berg Sogndal kommune Tarek Sogndal kommune Lidamie Nesse Sogndal kommune Katarina Mardal Sogndal kommune Grete Teigen Ertesvåg Sogndal kommune Eirin Kormeset Sogndal kommune Bente Moldestad Sogndal kommune Martine Skjerven Luster kommune Turid Johanne Grindedal Vik kommune Gøril Flugheim Neset Sogndal kommune Monica Slinde Solberg Sogndal kommune Anja Ulviksbakken Lærdal kommune Heidrun F Skjeldestad Luster kommune Kari Sletten Samland Vik kommune Kaia Lomheim Luster kommune Malene Ullebø Svartefoss Luster kommune Tone Rye Eri Lærdal kommune Monica Sæternes Lærdal kommune Jeanette Voll Voldum Lærdal kommune Rannveig Husum Sogndal kommune Linn Bøyum Sogndal kommune Gunn Bente Fristad Luster kommune Michael Tesfazghi Ghebreagzabher Sogndal kommune Sondre Gjesdal Sogndal kommune Elisabeth Solhaug Sogndal kommune Hege Røysum Sogndal kommune Ingrid Ask Sogndal kommune Siri Randen Sogndal kommune Stig Sætre Vik kommune Berit Fredheim Sogndal kommune Johanne Tonheim Holen Sogndal kommune Elin-Nina Fossheim Luster kommune Tina Hauglum Sogndal kommune Ivar Husum Sogndal kommune Vivian Sætre Sogndal kommune Berit Kristin Lad Luster kommune Tone G Vange Vik kommune

Påmeldinga er avslutta