Lastar Hendingar

« Alle Hendingar

  • Denne hending er over.

Fagnettverk kroppsøving for 1-10.trinn og VGS

21. september, kl. 09:00 - 14:30

Gratis

Her finn du programmet og informasjon som pdf-fil: Program fagnettverk kroppsøving 21.09.2022

 

Tidspunkt: Onsdag 21. september 2022 kl 09:00 – 14:30
Stad: Kaupanger skule

Lunsj: Ja, inkludert

Deltakaravgift: Nei, gratis

 

Program for dagen:

09.00: Oppmøte Kaupanger skule, gymsalen

09.15: Dans i kroppsøvinga v/Reidun Nerhus Fretland, HVL

11.30: Lunsj (treng ikkje ta med mat)

12.30: Vel ein av aktivitetane:

Alt 1: -Frisbeegolf i skulen v/Tom Wergeland – Kaupanger idrettspark

Alt 2: -Orientering i skulen v/Øystein Dale – ute Kaupanger skule

14.30: Slutt. Kjapp evaluering – ynskjelege tema for neste samling?

 

Det vert ein praktisk dag både i gymsal og ute. Ta med kle/sko for ute- og inneaktivitetar.

Parkering: Parker ved Skogly (ungdomshus som ligg om lag 200 meter før de kjem til skulen).

Dusjmogelegheiter etter nettverket i gymsal-garderobar ved Kaupanger skule.

 

Ansvarleg for samlinga:

Kjell Ertesvåg, Kaupanger skule Kjell.Ertesvag@sogndal.kommune.no

 

Påmeldingsfrist: 15.september 2022 kl 23.59

 

Velkommen!

 

Beste helsing frå

 

Kjell Ertesvåg                                                                                  Ingrid Steine Bortne

Ansvarleg for samlinga                                                                Programleiar barnehage- og skuleutvikling

 

 

Fagnettverk kroppsøving for 1-10.trinn og VGS

Detaljar:

Dato
21. september
Tid:
09:00 - 14:30
Billettpris:
Gratis

Arrangør

Sogn regionråd

Lokale

Kaupanger skule
Brekkeflaten 2, 6854 Kaupanger 6854 Norway + Google-kart

Påmelde deltakarar

Kommune/organisasjonNamn
Aurland kommune, Aurland barne- og ungdomsskuleAne Olivie Oppheim
Luster kommune, Gaupne skuleEilin Skorpen
Luster kommune, Luster ungdomsskuleRandi Vikhagen Geitnes
Luster kommune, Skjolden oppvekstsenterAnne Merethe Feigum
Luster kommune/ Luster ungdomsskuleHåvard Takle Sanden
Luster/ Hafslo barne- og ungdomsskuleKjersti Ullebust
Luster/ Hafslo barne- og ungdomsskuleSolveig Stende
Sogndal, Kaupanger skuleHenrik Johannesen Selvåg
Sogndal, Leikanger barneskuleOdd Ivar Rygg
Sogndal, Leikanger barneskulePerny Kristine Dimmen
Sogndal, Leikanger barneskuleStine Mundal Aase
Sogndal, Sagatun skuleGuro Nordang
Sogndal, Sagatun skuleVilde J. Hjetland
Vik/ Flatbygdi skuleBernt Skogsrud
ÅRDAL VGSAnne-Bjørg Aarseth Dalheim
Årdal vgsAndreas Øvstetun

Påmeldte deltakarar

Henrik Johannesen Selvåg Sogndal, Kaupanger skule Ane Olivie Oppheim Aurland kommune, Aurland barne- og ungdomsskule Vilde J. Hjetland Sogndal, Sagatun skule Guro Nordang Sogndal, Sagatun skule Håvard Takle Sanden Luster kommune/ Luster ungdomsskule Eilin Skorpen Luster kommune, Gaupne skule Odd Ivar Rygg Sogndal, Leikanger barneskule Anne-Bjørg Aarseth Dalheim ÅRDAL VGS
Randi Vikhagen Geitnes Luster kommune, Luster ungdomsskule Anne Merethe Feigum Luster kommune, Skjolden oppvekstsenter Andreas Øvstetun Årdal vgs Solveig Stende Luster/ Hafslo barne- og ungdomsskule Kjersti Ullebust Luster/ Hafslo barne- og ungdomsskule Perny Kristine Dimmen Sogndal, Leikanger barneskule Stine Mundal Aase Sogndal, Leikanger barneskule Bernt Skogsrud Vik/ Flatbygdi skule

Påmeldinga er avslutta