Lastar Hendingar

« Alle Hendingar

  • Denne hending er over.

Digitalt fagnettverk arbeidslivsfag

8. desember, kl. 13:30 - 15:30

Gratis

Stad: Digitalt i teams (Ingrid sender ut lenkje til samlinga dagen før til alle påmeldte)

Tidspunkt: Torsdag 8.desember 2022 kl 13.30-15.30

 

Her kan du lese programmet som pdf:  Program digitalt fagnettverk arbeidslivsfaget 08.12.2022

 

Velkommen til digitalt fagnettverk for arbeidslivsfaget! Håpar at alle skular med faget vert representert på denne korte ettermiddagssamlinga.

 

Program:

1.Kort presentasjon av deltakarane

2.Korleis vert faget organisert ved den einskilde skule? Erfaringsdeling

3.Munnleg-praktisk eksamen 2023. Me kan jobbe vidare med oppgåvene frå eksamensverkstaden 4.novemer:

  • Kan me lage eksamensoppgåver i fellesskap?
  • Korleis formulere gode eksamensoppgåver?
  • Korleis får eleven synt kompetansen sin på best mogeleg måte?
  • Rammer for oppgåvene?
  • Gruppe/individuelt?

Muntlig-praktisk: Ny eksamensform for 10. trinn (udir.no)

Rutine-for-gjennomforing-av-munnleg-og-munnleg-praktisk-eksamen-i-Sogn-28.10.2022.pdf (fagnettverkisogn.no)

 

 

Ansvarleg for samlinga:

Ingrid Steine Bortne, programleiar Sogn regionråd, tlf 48 25 03 06.

 

Påmeldingsfrist: Måndag 5.desember kl 23

 

 

Beste helsing frå

 

Ingrid Steine Bortne

Programleiar barnehage- og skuleutvikling

Ingrid.steine.bortne@sogndal.kommune.no

 

Digitalt fagnettverk arbeidslivsfag

Detaljar:

Dato
8. desember
Tid:
13:30 - 15:30
Billettpris:
Gratis

Arrangør

Sogn regionråd

Påmelde deltakarar

Kommune/organisasjonNamn
Aurland kommune/ Aurland barne- og ungdomsskuleBjørg Henriette Gustavsen
Luster kommune/ Hafslo barne- og ungdomsskuleIvar Garpestad
Luster kommune/ Luster ungdomsskuleStine Solvi
Luster kommune/ Luster ungdomsskuleTonje Været
Sogn regionrådIngrid Steine Bortne
Sogndal kommune/ Kvåle skuleMorten Timberlid
Sogndal kommune/ Kvåle skuleSindre Rørvik
Sogndal kommune/ Leikanger ungdomsskuleLinda Grøtt
Årdal kommune/ Farnes skuleMay-Ruth Walaker
Årdal kommune/ Farnes skuleRandi Brekke

Påmeldte deltakarar

Ingrid Steine Bortne Sogn regionråd Morten Timberlid Sogndal kommune/ Kvåle skule Bjørg Henriette Gustavsen Aurland kommune/ Aurland barne- og ungdomsskule Tonje Været Luster kommune/ Luster ungdomsskule Randi Brekke Årdal kommune/ Farnes skule
Sindre Rørvik Sogndal kommune/ Kvåle skule Ivar Garpestad Luster kommune/ Hafslo barne- og ungdomsskule Linda Grøtt Sogndal kommune/ Leikanger ungdomsskule Stine Solvi Luster kommune/ Luster ungdomsskule May-Ruth Walaker Årdal kommune/ Farnes skule

Påmeldinga er avslutta